top of page
10800589072_img_9969_edited.jpg

2006'dan beri

İŞİNİZ İŞİMİZDİR

Uluslararası tecrübe - Uzman danışmanlar

Hizmetlerimiz

Kurumsallaşma

Kurumsal Gelişim Sağlayın

İşletmelerin pazar ve rekabet karşısındaki sürdürülebilirliklerini artırmaları amacıyla iş süreçlerini ve  kurumsal performanslarını geliştirmelerine destek veriyoruz.

Stratejik Planlama

Hedeflerinize ulaşın

Kurumunuzun çevresindeki riskler ve fırsatları değerlendirerek, mevcut ve potansiyel kapasitesine göre gitmek istediğiniz yönü ve hedeflerinizi belirlemeye destek veriyoruz.

Pazarlama ve Markalaşma

Performansınızı artırın

Müşterilerinizin ilgisini değer yaratarak çekmenize, ürün ve hizmetlerinizin bilinirliğini arttırmanıza, rakiplerinizin önüne geçerek satış performansınızı arttırmanıza yardımcı oluyoruz.

Girişimcilik

İş fikrinizi geliştirin

Girişimcilik programımız sayesinde iş fikrinizi geliştirebilir, riskler ve fırsatları irdelerken, başarı için gereken faktörleri değerlendirme konusunda destek alabilir, girişiminize destek olabilecek, uygun finansal kaynaklar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kurum Yönetimi

Kapasitenizi geliştirin

Odalar, birlikler, dernekler ve ajanslar gibi kurumların ve burada çalışan profesyonellerin yönetişim, üyelik hizmetleri, pazarlama, etkinlik yönetimi, aidat dışı gelir jenerasyonu, iletişim, ağ geliştirme, teknoloji adaptasyonu, standart geliştirme konularında kapasitelerini geliştirmeye destek veriyoruz. 

Hibe ve Kredi Danışmanlığı

Finansal Kaynaklara Erişin

Geliştirmiş olduğunuz bir fikrin, yerel ve uluslararası fon kaynaklarından yararlanabilmesi amacıyla proje geliştirmenize ve projenin başarıyla yürütülmesine destek oluyoruz.

Proje Yönetimi

Proje yönetimi konusunda destek alın

Projenizin hedeflerine ulaşıp tamamlanabilmesi amacıyla gereken kaynakların planlanması, organize edilmesi, tedarik edilmesi, yönetilmesi ve raporlaması konusunda hizmet veriyoruz.

İş Planlama

İşinizi planlayın ve kaynaklara ulaşın

İşinizi kurarken veya büyütürken iş fikrinizin pazardaki yeri, fikrinizle varmak istediğiniz hedefler ve buraya nasıl ulaşacağınız ile ilgili bilgileri göz önüne sererek ihtiyacınız olan finansman kaynaklarına ulaşabilmeniz için iş planı ve fizibilite çalışması geliştirmenize destek veriyoruz. 

bottom of page