top of page

Stelios İki Toplumlu Hibe Programı:Yenilikçi Girişimlere Destek Devam Ediyor

Güncelleme tarihi: 5 MarStelios İki Toplumlu Girişimcilik Hibe Programı 15 Mart 2024 tarhine kadar başvuru kabulüne devam ediyor!


Yıllardır devam eden bir geleneğin parçası olarak, Sir Stelios, İki Tolumlu Girişimcilik hibe programını 14. kez duyurdu. Program kapsamında ayrılan bütçe her bir ortak için 10.000 Euro değerinde olup, yenilikçi girişimlerini başarıyla yürüten 20 girişimciye, 10 iki toplumlu işletmeyi oluşturarak sunulacaktır. Bu yılın ödülleri, iki toplum arasındaki işbirliğini teşvik etme ve bölgeler arasındaki uçurumu kapatma misyonunu yansıtarak toplamda 200.000 Euro değerinde olacak.


İki Toplumlu Girişimcilik Hibe Programı, Stelios Vakfı'nın Rum ve Türk toplumundaki girişimciler arasındaki ortak girişimleri teşvik etme şartı ile başvuru kabülüne başladı. Başvuruda bulunmak isteyenlerin işletmelerinin yılda en az 10.000 Euro ciro elde etmesi ve sahibin dışında en az bir personel istihdam etmesi gerekmektedir.


Başarılı olan başvurular, işbirliği ve girişimcilik ruhunu kutlamak adına 18 Nisan 2024 tarihinde Lefkoşa'daki Stelios Philanthropic Vakfı'nın merkez Ofisinde gerçekleştirilecek ödül töreniyle açıklanacak.


Program için başvurular, 29 Ocak - 15 Mart 2024 tarihleri arasında devam edecek . Daha fazla bilgi ve başvuru formunu indirmek için tıklayın.

16 görüntüleme0 yorum

Comments


Subscribe

E-posta listemize kaydolun

Güncel bilgileri kaçırmayın

bottom of page